TÉMA 2020: NÁŠ PRÍBEH

Národný týždeň manželstva oslavuje na Slovensku 10. ročník v téme – Náš príbeh

Každé manželstvo je jedinečné a každá dvojica si píše svoj vlastný neopakovateľný príbeh, ktorý začal spojením dvoch sŕdc. Najbližší ročník NTM vytvára príležitosť zastaviť sa, aby sme si pripomenuli našu spoločnú históriu: Ako náš príbeh začal, čo sme spolu dosiahli, ako sme prekonali náročné obdobia, čo nás na našom vzťahu baví, aké hodnoty nesieme… Tiež nás motivuje k vďačnosti za náš vzťah a za človeka, s ktorým príbeh tvoríme. No a nakoniec nám pripomína, že budúce kapitoly nášho príbehu píšeme už dnes.

Rovnako ako jednotlivé manželstvá, NTM na Slovensku má tiež svoj príbeh.

Ponuka partnerov NTM:

Ak sa chcete naučiť novým zručnostiam pre vzťah či lepšie porozumieť svojmu partnerovi, zapíšte sa do online kurzu “Spokojné manželstvo”, špeciálne vytvoreného “Digitálnymi stratégiami” práve pre NTM 2020. Alebo obdarujte svojho manželského partnera jarným víkendom vo dvojici. Nezisková organizácia Naše manželstvo ponúka Motivačný víkend pre posilnenie blízkosti v manželstve a občianske združenie YWAM Zážitkový víkend pre páry, ktoré chcú prehĺbiť vzájomné priateľstvo.

Pokiaľ by ste nás radi podporili finančne, môžete tak urobiť na účet Občianskeho združenia Ži(vé) vzťahy. Pre účely Národného týždňa manželstva v Prešove, prosím uviesť do poznámky pre prijímateľa “Národný týždeň manželstva”. 

QR

číslo účtu: SK09 8330 0000 0029 0157 4123

 

ĎAKUJEME, že aj s vašou pomocou môže byť kampaň na podporu manželstva pripravovaná stále lepšie a príťažlivejšie! 

Občianske združenie Ži(vé) vzťahy.

 

PODPOROVATELIA NTM v Prešove 2020:

Podujatie Národný týždeň manželstva 2020 v Prešove prebiehal pod záštitou primátorky mesta Prešov Andrey Turčanovej a predsedu Prešovského samosprávneho kraja Milana Majerského, ktorým za udelenie záštity a podporu tejto myšlienky ďakujeme. 

Ďakujeme mestu Prešov, ktoré podporilo Národný týždeň manželstva 2020 v Prešove sumou 920 €.

svk-bocna verzia-cmyk
logo_presov
svk-bocna verzia-cmyk
logo_presov

Rovnako vďaka patrí našim spolupracovníkom: Arcidiecézne centrum pre rodinu, o.z. Ži(vé) vzťahy, zoom it, Rokus, Relevant n.o , Puzzle, Knižnica P. O. Hviezdoslava a Hotel Black horse.

Ďakujeme aj ďalším naším partnerom, ktorí nám akokoľvek pomohli pri organizovaní podujatí, poskytnutím zľavy pre manželov, alebo cien do súťaží.

Ďakujeme aj tým, ktorých prácu a podporu na prvý pohľad nebolo vidieť a tiež Pánu Bohu, bez ktorého by to skrátka nešlo.