V rámci Národného Týždňa Manželstva vám prinášame hru pre manželov, “Actionbound”. Actionbound je aplikácia, s ktorou si pripomenieme základné korene manželstva. Objavte nádherný svet príbehov známych osobností a miest z histórie mesta v neznámych (manželských) súvislostiach. Strávte krásne chvíle s najúžasnejšou osobou pod slnkom (vaším manželským partnerom) prechádzkou najkrajším mestom sveta (Prešov 🙂 )a načerpajte vitamíny pre váš najvzácnejší vzťah.

 

Staroprešovskú romantiku si môžete vychutnať kedykoľvek v čase od 01.02.2024 do 03.03.2024. Predpokladaná dĺžka trvania hry je 45-60 minút.

Ak by Vám bolo čokoľvek nejasné, kontaktujte nás na ntmpresov@gmail.com alebo v správe na našich sociálnych sieťach Facebook či Instagram.

Ak sme vás zaujali a chcete sa so svojou polovičkou zapojiť, výborne! Je to úplne jednoduché!

1. Najprv je potrebné si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Actionbound do svojho smartfónu. Aplikáciu nájdete v App Store aj Google Play, prípadne len naskenujte tento QR kód nižšie, pre jej vyhľadanie. Aplikácia je dostupná zadarmo, bez poplatkov.

2. Po nainštalovaní a spustení aplikácie sa vám zobrazí úvodná obrazovka:

3. Vyberiete si možnosť nájsť Bound pomocou QR kódu. Po kliknutí sa vám zobrazí čítačka a naskenujete tento QR kód 👇

Staroprešovské vitamínové rande
NTMPO 2024

4. Kliknite na štart a začíname! Čakajú na vás úlohy a zamyslenia.

5. Nie je nutné prejsť hru naraz. Môžete si ju pozastaviť a dokončiť v iný deň. (Pri úlohe v pravom hornom rohu kliknite na menu (tri čiarky) a vyberte “Prerušiť Bound”. Po znovu otvorení aplikácie a vyhľadaní Boundu (bod. č. 3) budete môcť pokračovať tam, kde ste prestali.

Prajeme Vám príjemnú spoločnú cestu.

Vaše NTM Prešov.