V spolupráci s Krajskou organizáciou cestovného ruchu (KOCR) “Severovýchod Slovenska” Vás pozývame zapojiť sa do kampane Zimná výzva, ktorej cieľom je ukázať turistický potenciál Prešovského kraja svojim návštevníkom.


Tento ročník má prívlastok Expedícia Severovýchod Slovenska, keďže do kampane sú zapojené aj menej známe turistické lokality. 15 miest v rámci Prešovského kraja je rozdelených do troch kategórii podľa náročnosti (easy, medium, hard). Počas trvania projektu budú odhalené aj tzv. bonusové lokality.

KOCR Severovýchod Slovenska venuje každému, kto prejde minimálne päť miest, milý darček v podobe čelenky, v prípade desiatich lokalít to budú pohodlné ponožky a za všetkých pätnásť multifunkčná šatka (buffka). Navyše každý, kto prejde všetky lokality, bude zaradený do žrebovania o turistické topánky BOSP. KOCR Severovýchod Slovenska umiestnila na všetky miesta zahrnuté v “Zimnej výzve 2” jedinečnú nálepku. 

Kampaň Zimná výzva bude prebiehať od 20. decembra 2021 do 20. marca 2022. Kompletné pravidlá súťaže sú dostupné na stránke www.severovychod.sk

Tohtoročná edícia Zimnej výzvy sa nesie aj v duchu Národného týždňa manželstva (NTM). Manželia, ktorí sa zaregistrujú tiež aj na www.ntmpo.sk a nahrajú 1 fotografiu so svojou polovičkou z niektorej lokality Zimnej výzvy do 06.02.2022, majú šancu vyhrať ďalšie skvelé ceny od NTM.

Zoznam cien a presné pravidlá súťaže “Zimnej výzvy s NTM” nájdete TU.

Formulár na prihlásenie sa do súťaže “Zimná výzva s NTM”