Zdravím ŤA, človek dobrej vôle (dobrovoľník:))) !
 
Píšem Vám, lebo som v minulosti nejakým spôsobom mala tú česť spolupracovať s Vami (alebo ešte sa mi táto možnosť len naskytne:) na veľmi krásnom dobrovoľníckom projekte pod názvom
Národný týždeň manželstva
logo NTM bez textu.jpg
Snažili sme sa nenásilne, s radosťou rôznymi spôsobmi komunikovať svetu, že manželstvo je špecifický krásny dynamický vzťah, ktorý vyžaduje našu energiu, čas a zanietenie, no prináša nám i spoločnosti oveľa viac. Podarilo sa nám o manželstve hovoriť, hrať, spievať, písať o ňom básne, organizovať fotosúťaže, roztancovať ho, i prediskutovať dôležité témy, viedli sme krátkodobé poradenstvo, mediálnu kampaň i televízny program. Organizovali sme 8 ročníkov NTM v Prešove. (viac info na www.ntmpo.sk alebo našom  FBIG,  ) Náš prípravný tím sa formoval, rástol i klesal počet koordinátorov, do príprav sa zapojilo spolu desiatky dobrovoľníkov, oslovili sme stovky párov. Snažili sme sa pomôcť tam, kde sa dalo, tak, ako sme vládali.
 
No teraz potrebuje pomoc tento projekt.
 
NTM v Prešove Bohuvďaka dosiahol rozmery, na ktoré organizačne už nevystačíme so súčasnou podobou nášho tímu. Potrebujeme teda posily do všetkých zložiek našej činnosti – programová oblasť, propagačná činnosť, ekonomické záležitosti, IT sektor, grafické práce, fundraising, projektový manažment,… Sú to veľké témy, no často stačí len priložiť ruku k dielu, pomôcť s maličkosťami (ktorých je vždy neúrekom), či rozdeliť si väčšie úlohy… Nie je potrebná žiadna predošlá skúsenosť, len chuť a ochota spolupracovať na krásnom projekte podpory manželstva.
Ako odmenu ponúkame možnosť spoznať úžasných ľudí, ktorí na tomto diele už spolupracujú, získať nové skúsenosti, hodnotne využiť svoj potenciál a čas a možnosť šíriť v spoločnosti dobré správy.
 
Preto Vás srdečne pozývame do prípravného tímu NTM v Prešove!
 
Zvážte vaše osobné možnosti podporiť tento projekt, oslovte vašich známych, priateľov, kolegov… Porozprávajte o možnosti rozšíriť tím NTM na vašom stretku, vo vašom spoločenstve či vo farnosti. Každá, aj malá pomoc sa ráta;) 
 
Ak máte srdce otvorené tomuto projektu, alebo keď by ste aspoň chceli nahliadnuť trošku do procesu príprav NTM v Prešove, príďte na stretnutie tímu! 
Stretneme sa v sobotu 19.11.2022 o 17:00 v Mcafé (na Šváboch).
 
Budeme vďační, keď prepošlete tento mail vašim známym a priateľom a aj takto pomôžete šíreniu dobrých správ o manželstve.
 
ĎAKUJEME!
 
TEŠÍME SA NA VÁS!
 
za prípravný tím NTM v Prešove
Veronika Galbavá