V rámci Národného Týždňa Manželstva vám prinášame hru pre manželov, “Actionbound”. Actionbound je aplikácia, s ktorou si pripomenieme základné korene manželstva. Cieľom tejto hry je pri prechádzke vo svojom okolí viesť rozhovor s manželom/manželkou o zadanej úlohe, odpovedať na ňu (alebo zaslať fotografiu) a hlavne užiť si spoločný čas so svojou polovičkou. Ani jedna z týchto úloh nie je povinná, ale môže inšpirovať iné manželské páry. Hra končí 31.03.2022, takže máte dostatok času na jej prejdenie a splnenie úloh.

Ak sme vás zaujali a chcete sa so svojou polovičkou zapojiť, výborne! Je to úplne jednoduché!

1. Najprv si musíte stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Actionbound do svojho smartfónu. Aplikáciu nájdete v App Store aj Google Play, prípadne len naskenujte tento QR kód, pre jej vyhľadanie. Aplikácia je dostupná zadarmo, bez poplatkov.

2. Po nainštalovaní a spustení aplikácie sa vám zobrazí úvodná obrazovka:

3. Vyberiete si možnosť nájsť Bound pomocou QR kódu. Po kliknutí sa vám zobrazí čítačka a naskenujete tento QR kód 👇. Vyhľadať Bound môžete aj prvou možnosťou “Nájsť Bound”, kde zadáte do vyhľadávania “NTM2022“.


Bound: NTM2022

 

4. Kliknite na štart a začíname! Čakajú na vás úlohy a zamyslenia.

5. Nie je nutné prejsť hru naraz. Môžete si ju pozastaviť a dokončiť v iný deň. (Pri úlohe v pravom hornom rohu kliknite na menu (tri čiarky) a vyberte “Prerušiť Bound”. Po znovu otvorení aplikácie a vyhľadaní Boundu (bod. č. 3) budete môcť pokračovať tam, kde ste prestali.

Prajeme Vám príjemnú spoločnú cestu.

Vaše NTM Prešov.