Manželský budíček

Už nesnívajte o krásnom manželstve, ale zažite ho!

Počas Národného týždňa manželstva (08.02.2021 – 14.02.2021) Vám každé ráno príde motivačná SMS s tipom ako prebudiť to krásne vo vašom manželstve či ako spestriť vaše bežné dni (registrácia zastavená).

Nie je nutné, aby sa zapojili obaja manželia, no ak sa tak stane, môže to byť o to prínosnejšie a zaujímavejšie. Nič Vás to nestojí, no môže priniesť veľa… tak neváhate!

SMS správy nie sú spoplatnené. Ak sa Vám však táto myšlienka páči a máte chuť podporiť tento projekt, môžete tak urobiť pomocou QR kódu. Ďakujeme.

Hlavný organizátor

 

Výstava fotografií

Výstava víťazných fotografií z fotosúťaže  manželských príbehov 2022 bude v priestoroch Podtatranského osvetového strediska v Poprade v termíne 20.05.2022 – 30.06.2022. Všetky informácie nájdete TU.

Pieseň “Ktosi ma volá” bola zložená a venovanú špeciálne pre Národný týždeň manželstva .

Autor: SKYVA

❄ ZIMNÁ VÝZVA S NTM ❄

Zaujali sme …

NTM Prešov má podcast! Nájdete nás na Spotify.

Bližšie informácie o zamyslení p. Katky Rohačkovej.


Čo je to NTM

Národný týždeň manželstva je celosvetová kampaň na podporu manželstva, ktorá prebieha v týždni osláv sv. Valentína.

O celoslovenskej kampani sa viac dozviete na stránke www.ntm.sk (nájdetu tu zoznam podujatí vrámci celého Slovenska; videá, články o manželstve; predstavenie témy tohto ročníka …).

Viete, že NTM 2020 bolo jubilejným 10-tym ročníkom NTM na Slovensku? A viete, že za týchto 10 rokov index rozvodovosti na Slovensku klesol o 17% (zo 48% v r.2009 na 31% v r.2018)?

Pozrite si rozhovor s dobrovoľníkmi NTM v archíve TV LUX, ako to vyzerá počas NTM v Prešove a Košiciach.

Aktualizované podmienky spracovania osobných údajov 23.01.2021.