ŠPZtka 2017

Tento rok sa do kampane mohol zapojiť naozaj každý, kto si váži túto vzácnu ustanovizeň. Žiaľ ŠPZtky sú už nedostupné. Ak sa chcete o akcii, ktorá prebehla tento rok dozvedieť viac, čítajte ďalej. Prípadne si môžete svoju ŠPZtku vytlačiť sami.


Ak žijete v manželstve, podeľte sa o svoju vďačnosť pred celým Slovenskom. Umiestnite do svojho auta symbolickú ŠPZ-tku a vozte ju počas celého Národného týždňa manželstva. Ak si netrúfnete na ňu napísať vaše mená, tak môžete napísať adresu na našu webovú stránku: www.ntmpo.sk a tak nám pomôcť spropagovať túto iniciatívu.

Symbolické ŠPZ-tky pre seba alebo pre svoje spoločenstvo či blízkych si môžete objednať cez TENTO FORMULÁR. Alebo si ich môžete vyzdvihnúť osobne. Budú položené na stole pri vrátnici prešovskej radnice.

Ak aj nežijete v manželstve a vážite si ho ako veľkú hodnotu, pozvite do tejto vlny vďačnosti aj ďalších: svojich rodičov, priateľov či kolegov v práci a hrajte o víkendový pobyt v Rodinkove pre celú rodinu a 2 víkendové pobyty pre manželské páry v Račkovej doline (Motivačný víkend organizovaný organizáciou Naše manželstvo a Strategický víkend organizovaný YWAM). Každý, kto si objedná a ponúkne vo svojom okolí aspoň 30 symbolických ŠPZ-tiek, bude zaradený do záverečného žrebovania o víkendový pobyt.

MALÝ TIP: Objednajte si viac symbolických ŠPZ-tiek a poproste Vašich príbuzných či známych napr. predavačku, holičku, lekárničku, prevádzkovateľa autoservisu či pneuservisu, lekára, kňaza, právnika a pod., teda ľudí, ktorí denne prichádzajú do kontaktu s mnohými ďalšími ľuďmi, aby im ponúkli zábavnú symbolickú ŠPZ a pozvali ich zapojiť sa do Národného týždňa manželstva 2017.

Tešte sa… 🙂 Bavte iných… 🙂  Vydávajte svedectvo o kráse manželstva…

Fotosúťaž

Výsledky fotosúťaže

Najlepšie tri fotografie uvidíte po kliknutí na plagát…

 

Prešov svieti manželstvom

V rámci podpory Národného týždňa manželstva 2019 v Prešove bude v čase trvania akcie od 11. do 17. februára nasvietené priečelie budovy Radnice a Vodárenskej veže na červeno.

Tanečný večer

Čo je to NTM

Národný týždeň manželstva je celosvetová kampaň na podporu manželstva, ktorá prebieha v týždni osláv sv. Valentína. O celoslovenskej kampani sa viac dozviete na stránke www.ntm.sk.