17. február 2019 – nedeľa


15:30 DUET tour  – 7 pilierov dobrého manželstva

miesto:  Svätoplukova 12, Prešov   
organizuje: Centrum pre tréning a rozvoj

Hodnotný vzdelávaco – spoločenský program, ktorý upriami pozornosť na základné piliere a hodnoty manželstva. (Zároveň vytvorí priestor pre oddych, vzájomné obohatenie sa, posilnenie i obnovu partnerských vzťahov.) Je určený manželom, partnerom, snúbencom, frajerom či všetkým ostatným, ktorých zaujíma téma partnerských vzťahov. Budeme hovoriť o siedmich najdôležitejších manželských zručnostiach, ktoré psychologické výskumy definovali ako ťažiskové pre dlhodobý uspokojivý partnerský vzťah. Teóriu overíme priamo v praxi cez zaujímavé aktivity. Dostanete aj praktické tipy ako zručnosti vo vzťahu rozvíjať. Trvanie večera – 120-150 minút. Viac na vztahovo.sk. V čase trvania programu zabezpečené stráženie detí od 3 rokov na mieste podujatia.

Počet miest je obmedzený, preto dlho neváhajte a čím skôr sa registrujte.


<<< Sobota

Fotosúťaž

Výsledky fotosúťaže

Najlepšie tri fotografie uvidíte po kliknutí na plagát…

 

Prešov svieti manželstvom

V rámci podpory Národného týždňa manželstva 2019 v Prešove bude v čase trvania akcie od 11. do 17. februára nasvietené priečelie budovy Radnice a Vodárenskej veže na červeno.

Tanečný večer

Čo je to NTM

Národný týždeň manželstva je celosvetová kampaň na podporu manželstva, ktorá prebieha v týždni osláv sv. Valentína. O celoslovenskej kampani sa viac dozviete na stránke www.ntm.sk.